
Бұрандалы адаптер М12 х 1.25 мм, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандалы адаптер M12x1,25 мм Matrix SDS PLUS 70357 перфораторға бұрандалы бекіткіші бар жылдам қысқыш және кілт патрондарын орнату үшін қолданылады. Бұл металл немесе бетон бұрғыларын цилиндрлік білікпен қолдануға және бұрғылау режимінде балғамен бұрғылауды қолдануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Адаптер оның беріктігін қамтамасыз ету үшін беріктігі жоғары шыңдалған болаттан жасалған. SDS-Plus құлыптау жүйесі адаптерді балғамен бұрғылауға жылдам орнатуға мүмкіндік береді және оның құлап кетуіне жол бермейді. Адаптер қарсы бұрандамен жабдықталған — жұмыс кезінде картридж босап қалады деп алаңдамайсыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 26 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Көшу | М12х1,25 мм |
| Көшу | SDS PLUS |
| Жабдық түрі | переходник |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996024714 |
- Бағасы: 417 ₸

