
Арналы қашау, 14 х 22 х 250 мм, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70301 арналы қашау, 14 x 22 x 250 мм, SDS PLUS перфораторларына арналған жабдық ретінде орнатуға арналған. Қашаудың арнайы пішіні сымдарға арналған ойықтарды тесуге, сондай-ақ оны плиткаларды, сылақтарды және т.б. бөлшектеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қашау 40X шыңдалған легирленген болаттан жасалғандықтан беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Шеберге кесу жиегін жиі қайраудың қажеті жоқ, өйткені ол оңтайлы таңдалған бұрыштардың арқасында жұмыс кезінде өздігінен қайралады. Жұмыстың жоғары жылдамдығы мен сапасын оңтайлы таңдалған қайрау бұрышы бар кесу жиегі қамтамасыз етеді. SDS PLUS шанағының арқасында қашау балғамен бұрғылау патронына тез орнатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Ені | 22 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.298 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | арналық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996003030 |
- Бағасы: 840 ₸

