
Қашау тегіс, 14 х 40 х 250 мм, SDS Plus, Matrix тақтайшасын алу үшін майысқан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70315, 14 x 40 x 250 мм жалпақ қашау, плиткаларды алу үшін майысқан, SDS PLUS балғамен бұрғылауға арналған. Иілген жұмыс бөлігінің арқасында плиткаларды, сылақтарды және басқа қаптау материалдарын тиімді бөлшектеуге болады. Кескіш құрал жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы. Артықшылықтары Қашаудың жұмыс бөлігі үлкейтілген, сондықтан ол кең аумақтарды өңдеуде жылдам жұмыс істейді. Қашаудың беріктігі мен тозуға төзімділігіне ол жасалған шыңдалған 40X легирленген болат арқылы қол жеткізіледі. Екі жақты қайрау және оңтайлы реттелген бұрыштардың арқасында қашау материалдарды кесу кезінде өздігінен қайрайды. Оңтайлы қайрау бұрышы бар кесу жиегі жылдам және тиімді жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қашау SDS PLUS шанағының арқасында балғамен бұрғылау патронына оңай орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 327 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 46 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.292 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996048437 |
- Бағасы: 982 ₸

