
Тегіс қашау, 18 х 25 х 600 мм, SDS Max Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70343 жалпақ қашау, 18 x 25 x 600 мм, SDS MAX балғамен бұрғылармен бірге қолданылады. Әмбебап тегіс пішінінің арқасында қашау ескі әрлеуді бөлшектеуді, кірпіш конструкцияларды жаруды, бетонды жаруды және т.б. жеңілдетеді. Артықшылықтары Жұмыс тиімділігі — кескіш бөліктің бұрыштары оңтайлы реттелген және өздігінен қайралады. Сенімділік және беріктік — төсем 40Х маркалы легирленген болаттан жасалған. Механикалық кернеулерге төзімділік — қашау жүзі термиялық өңдеуден өткен.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 623 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 27 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.175 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Штрих-код | 4044996003061 |
- Бағасы: 2 153 ₸

