
Қашау жалпақ, кең, 14 х 40 х 250 мм, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70310 кең жалпақ қашау, 14 x 40 x 250 мм, SDS PLUS перфораторларына арналған. Оның көмегімен плиткаларды, сылақтарды және басқа қаптау материалдарын бөлшектеуге болады. Кескіш құрал жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы. Артықшылықтары Қашаудың жұмыс бөлігі үлкейтілген, сондықтан ол кең аумақтарды өңдеуде жылдам жұмыс істейді. Қашаудың беріктігі мен тозуға төзімділігіне ол жасалған шыңдалған 40X легирленген болат арқылы қол жеткізіледі. Екі жақты қайрау және оңтайлы реттелген бұрыштардың арқасында қашау материалдарды кесу кезінде өздігінен қайрайды. Оңтайлы қайрау бұрышы бар кесу жиегі жылдам және тиімді жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қашау SDS PLUS шанағының арқасында балғамен бұрғылау патронына оңай орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 324 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 46 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.286 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | кең, жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996003023 |
- Бағасы: 826 ₸

