
Қашау, 14 х 20 х 250 мм, 60CrV, SDS Plus Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қашау Барс 70305, 14 х 20 х 250 мм, 60CrV, SDS PLUS перфораторларымен бірге қатты материалдарды: тасты, бетонды және кірпішті ұсақтау үшін қолданылады. Ол жеке және кәсіби шеберлерге конструкцияларды бұзу, ескі әрлеуді бөлшектеу, қабырғаларды қағу және басқа да операциялар кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Қашаудың жоғары беріктігі мен сенімділігіне сапалы 60 CrV болатты пайдалану арқылы қол жеткізіледі. Пышақтың қаттылығы 54-58 HRC жұмыс жиегіне қайрауды ұзақ уақыт сақтауға және жоғары жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Жұмыс жиегінің бұрыштары жұмысты орындау кезінде өздігінен қайралатындай етіп таңдалады. SDS PLUS шанағы балғалы бұрғы патронына тез орнатылады және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Ені | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.302 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 60 СрВ |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996048505 |
- Бағасы: 2 647 ₸

