
Тәж жинағы М22 х 80 мм, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тәж жинағы Matrix М22 х 80 мм 70331 SDS PLUS патронымен перфораторларға арналған жабдық ретінде пайдаланылады. Ол бетонды бұрғылауға арналған және оны тұрмыстық жағдайларда қолдануға болады. Тәж құбырларға, розеткаларға және ажыратқыштарға арналған саңылауларды жасау үшін жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған корпус, карбидті тістер және ВК8 болаттан жасалған орталықтандырғыш бұрғы ұшы тәждің сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Тәждің сыртқы жағындағы спиральды ойық шламды тиімді ағызуды қамтамасыз етеді, бұл балғамен бұрғылауға жүктемені азайтуға көмектеседі. Орталықтандыратын бұрғы биттің жылжуын болдырмай, жұмыстың дәлдігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.955 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Диаметрі | 80 мм |
| Тәждің ұзындығы | 70 мм |
| Ерекшеліктері | центрирующее сверло в комплекте, разборная |
| Тәждің қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996008165 |
- Бағасы: 4 074 ₸

