
Шың, 14 х 250 мм, 60CrV, SDS Plus Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 14 x 250 мм, 60 CrV болаттан жасалған Барс 70303 шыңы SDS PLUS перфораторларына жабдық ретінде орнатылады. Нүктенің оңтайлы бұрышының арқасында ол бетон және кірпіш конструкцияларының бұзылуымен, ескі әрлеуді алып тастаумен және тесіктерді тесумен тиімді күреседі. Шың жөндеу-құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде қажет болады. Үйкелісті азайту үшін өнімді жұмыс алдында майлау ұсынылады. Артықшылықтары Пика жасалған 60X болат жоғары тозуға төзімділік пен беріктікке қол жеткізе алады. Шың 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған және өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды, бұл шеберді қайрау қажеттілігінен босатады. SDS PLUS шанағы бар қондырғы балғамен бұрғылаумен жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 343 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.302 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 60 СрВ |
| Ұштықтың түрі | пика |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 14 мм |
| Штрих-код | 4044996080345 |
- Бағасы: 2 280 ₸

