
Шыңы, 14 х 250 мм, SDS Plus матрицасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70340 шыңы, 14 x 250 мм, SDS PLUS айналмалы балғаларында құрал ретінде пайдаланылады. Бұл бетоннан және кірпіштен жасалған конструкцияларды бұзу, ескі әрлеуді алып тастау және саңылауларды кесу үшін жөндеу және құрылыс кезінде бөлшектеу жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сенімділік пен беріктік — жабдық 40X берік болаттан жасалған. Оңтайлы нүкте—шың бұрышы бетон және кірпіш конструкцияларын тиімді түрде бұзады. Шанақ SDS PLUS — перфоратормен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | пика |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 14 мм |
| Штрих-код | 4044996003009 |
- Бағасы: 554 ₸

