
Шыңы, 18 х 280 мм, SDS Max матрицасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 18 x 280 мм болатын Matrix 70346 шыңы соққы режимінде SDS MAX айналмалы балғаларымен бірге қолданылады. Құрылыс алаңында бөлшектеу жұмыстарын жүргізуге арналған: кірпіш пен бетон конструкцияларын бұзу, ескі әрлеу материалдарын алып тастау, қабырғаларды қирату, тесіктерді тесу және т.б. Артықшылықтары Шыңдардың жоғары сенімділігі мен беріктігінің кепілі ол жасалған 40X болат болып табылады. Шың оңтайлы таңдалған нүкте бұрышының арқасында жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қамтамасыз етеді. SDS MAX білігінің арқасында айналдыру қаупінсіз патрондағы шыңдардың сенімді бекітілуі қамтамасыз етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.494 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | пика |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996003092 |
- Бағасы: 1 171 ₸

