
Жүздер, 18 мм, 10 дана Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 78969 пышақтарының ені 18 мм және ұзындығы 109 мм, 10 дана. қаптамада — үйлесімді құрылыс пышақтарына арналған шығын материалдары. Өткір қайралған және икемді, олар қағазды, картонды, матаны, тұсқағазды кесуге мүмкіндік береді. Жөндеу, әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, тұрмыста пайдалы болады. Артықшылықтары Пышақтар қалыңдығы 0,5 мм жоғары көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт жұмыс сапасын сақтайды. Сегменттелген пішін әрбір пышақтың қызмет ету мерзімін ұзартады — тозған сайын үстіңгі сегмент үзіліп, пышақ кесу қасиеттерін қалпына келтіреді. Пышақтарды сақтауға ыңғайлы, себебі олар ПВХ-пен-пеналда жеткізіледі. Қаптамада 10 дана — ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.056 кг |
| Топ | Пышақтарға арналған жүздер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 793-Пышақтар мен қырғыштарға арналған жүздер |
| Жүздің ұзындығы | 110 мм |
| Пышақ материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Пышақтың пішіні | сегменттелген |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996062150 |
- Бағасы: 178 ₸

