
Қалақтар, трапеция тәрізді, түзу, 5 дана Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 61 мм және ені 19 мм Спарта 78976 түзу трапеция тәрізді қалақтары, 5 дана. қаптамада, — монтаждау пышақтарына арналған шығын материалдары. Олар пленканы, картонды, линолеумды, пластикті немесе гипсокартонды кесуге арналған. Пышақтар құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Пышақтардың материалы қалыңдығы 0,5 мм жоғары көміртекті болат болып табылады, сондықтан олар берік және берік. Екі жағынан да нүкте бар — егер біреуі түтіккен болса, пышақты аудару жеткілікті. Пышақтар ПВХ-пен қапталған, сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Қаптамада жүктемелерге төзімділігі жоғары 5 қалақ бар, яғни қалақтар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 75 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.053 кг |
| Топ | Пышақтарға арналған жүздер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 793-Пышақтар мен қырғыштарға арналған жүздер |
| Жүздің ұзындығы | 60 мм |
| Пышақ материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Пышақтың пішіні | трапеция тәрізді |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996071893 |
- Бағасы: 204 ₸

