
Пышақтар жиынтығы, жылжымалы жүздер, 9-9-18 мм, 3 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78985 жинағы ені 9-9-18 мм ұзартылатын қалақтары бар 3 пышақтан тұрады. Олар көп күш жұмсауды қажет етпейтін материалдарды — картон, қағаз, тұсқағаз, линолеумды кесу үшін қолданылады. Пышақтар материалдың қалыңдығына байланысты қажетті ұзындыққа дейін созылады. Жинақ тұрмыстық мақсатта пайдалануға ұсынылады. Пышақтың артықшылықтары беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені олар жоғары көміртекті 60 болаттан жасалған. Сегменттелген пышақтардың ресурсы жоғары, себебі доғал сегментті үзуге болады, содан кейін кесу қабілеті қалпына келтіріледі. Әрбір пышақ үшін тозған жүзді құралдың құйрық бөлігі арқылы өтетін жаңасына ауыстыру мүмкіндігі қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.085 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996021560 |
- Бағасы: 423 ₸

