
Пышақтар жинағы, жылжымалы жүздер, 9 мм-3 дана, 18 мм-2 дана, қырғыштар 40 және 52 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78991 жинағы ені 9 мм ұзартылатын қалақтары бар 4 пышақтан, 18 мм қалақтары бар 2 пышақтан тұрады, сонымен қатар ені сәйкесінше 40 және 52 мм ұзартылатын және бекітілген қалақтары бар 2 қырғыштан тұрады. Пышақтар картонды, қағазды, тұсқағазды және басқа жұмсақ материалдарды кесу үшін қолданылады. Қырғыштардың көмегімен кептірілген бояуды шыныдан немесе плиткадан оңай кетіруге болады. Жинақ жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе кеңседе пайдалы болады. Артықшылықтары Пышақтар 60 жоғары көміртекті болаттан жасалған, сондықтан тозуға төзімді және берік. Жылжымалы жүзі бар әрбір құралдың пышақтың жұмыс ұзындығын реттеуге мүмкіндік беретін құлпы бар. Сегменттелген пышақтарда доғал сегменттерді үзуге болады, осылайша құралдардың кесу қабілетін қалпына келтіреді. 4 пышақтың құйрық бөлігінде сегменттерді қауіпсіз үзу үшін алынбалы тығыны бар. Жинақ өнімді сатып алмас бұрын тексеруге мүмкіндік беретін ыңғайлы көпіршікті қаптамада келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.177 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996021577 |
- Бағасы: 999 ₸

