
Етікке арналған пышақ, 180 мм, (Металлист) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, кесу жиегінің бұрышы 45° болатын 78995 пышақ етік тігу, атап айтқанда, былғарыны пішу және тегістеу үшін оңтайлы болып табылады. Өзінің ықшамдылығына байланысты пышақ қолдануға ыңғайлы және құрал-саймандары бар сөмкеге немесе жәшікке оңай сыяды. Артықшылықтары Пышақ жасалған U8A болаты оған жоғары беріктік пен қаттылық береді. Ағаш сабы ұстағанда жағымды және қолға ыңғайлы, сондықтан пышақпен жұмыс істеу ыңғайлы. Пышақтың 87 г шағын салмағы шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 172 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.087 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Пышақ материалы | cталь |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | трапециевидный |
| Штрих-код | 4610016860787 |
- Бағасы: 584 ₸

