
Жиналмалы пышақ, 200 мм, иілген жүзі, Спарта ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 78999 жиналмалы пышағы, иілген жүзі және ағаш тұтқасы резеңке, былғары, картон бұйымдары мен еден жабындарын кесуде тиімді жұмыс істейді. Жан-жақтылығының арқасында ол кәсіби және жеке қолөнершілерге, туристерге, ашық ауада демалуды ұнататындарға пайдалы болады. Артықшылықтары Тот баспайтын жоғары сапалы 3Hr13 болаттан жасалған үшкір жүзі жоғары тозуға төзімділік пен беріктікке ие. Ағаш сабы қолға сырғып кетпейді және тактильді сезімге жағымды, сондықтан пышақпен жұмыс істеу ыңғайлы. Салмағы 133 г жиналмалы пышақты пайдалану және тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 126-120419-НА36 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТҰК" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№ 126-120419-НА36.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.133 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Пышақ материалы | cталь |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | қисық |
| Штрих-код | 4044996073798 |
- Бағасы: 1 597 ₸

