
Сибртех әмбебап пышағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 78997 әмбебап пышағы трапеция тәрізді жүзімен жабдықталған, соның арқасында тығыз материалдарды: линолеум, шпон, былғары, резеңке және т.б. кесуді жеңілдетеді. Ол қолдануда жан-жақты, сондықтан аяқ киімді жөндеу, ағаш ою, түптеу, бау-бақша және басқа жұмыстарды орындау кезінде шеберлерге пайдалы болады. Артықшылықтары Екі кескіш жиек — пышақ жұмыс тиімділігін арттырады. Төзімділік және қажетті қаттылық — пышақ 3Cr13 баспайтын болаттан жасалған. Сырғуға қарсы қасиеттері — пластикалық тұтқаның арнайы ойықтары бар. Аспалы сақтау мүмкіндігі — тұтқада саңылау қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.06.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.АД.37.В.13571-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС KK Д-CN.АД.37.В.13571-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Жайма материалы | 3Cr13 |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | трапециевидный |
| Штрих-код | 4044996054698 |
- Бағасы: 838 ₸

