
Пышақ, 18 мм, жылжымалы жүзі, тұсқағазды кесуге арналған, Спарта сызғышы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 18 мм ұзартылатын жүзі және сызғышы бар Спарта 789195 пышағы тұсқағаздарды кесуге, линолеумды және басқа материалдарды кесуге арналған. Миллиметрлік шкаласы бар кіріктірілген сызғыш кесу өлшемін басқаруға мүмкіндік береді. Пышақ әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Қалыңдығы 0,5 мм жоғары көміртекті болаттан жасалған 60 қалақ кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Ұзартылатын пышақ оны жұмыс күйінде ұстау үшін автоматты құлыппен жабдықталған. Сегменттелген кенеп қайрауды қажет етпейді, ал доғал сегмент жай ғана үзіледі. Корпустың ашық сары түсінің арқасында пышақ жұмыс кеңістігінде жоғалып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 109 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996049830 |
- Бағасы: 479 ₸

