
Пышақ, 18 мм, жылжымалы қалақ, металл бағыттаушы, резеңкеленген тұтқа, 5 қалақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 18 мм ұзартылатын жүзі, металл бағыттағышы, резеңкеленген тұтқасы және жиынтықта 5 жүзі бар Matrix 78921 пышағы әрлеу материалдарын — тұсқағаздарды, линолеумды, сондай—ақ картонды, қағазды, пленканы, таспаны кесу үшін қолданылады. Ұзартылатын пышақ жұмыс күйінде автоматты түрде бекітіледі, ал металл бағыттаушы құрылымға беріктік береді және құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Пышақ тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін жарамды. Артықшылықтары Қалыңдығы 0,5 мм қалақ кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, себебі ол жоғары көміртекті 60 болаттан жасалған. Жұмыс кезінде пышақ белгіленген күйде қалады, себебі ол қосымша бұрандамен бекітіледі. Кенепті қайраудың қажеті жоқ, өйткені доғал сегмент жай ғана үзіліп қалады. Пышақтарды ауыстыру мүмкіндігі қарастырылған, сондықтан құрал ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды. Ауыстырылатын кенептер жоғалмайды, өйткені олар корпус ішіндегі қысқышта сақталады. Пышақтарды ауыстыру автоматты механизмнің көмегімен лезде жүзеге асырылады. Шығын материалдарын сатып алудың қажеті жоқ, себебі жинаққа 5 кенеп кіреді. Пышақ корпустағы резеңке кірістірулердің арқасында қолыңызға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 100 мм |
| жүздің ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.336 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996014425 |
- Бағасы: 2 088 ₸

