
Пышақ, 18 мм, сырғымалы қалақ, металл бағыттаушы, бұрандалы бекіткіш қалақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 18 мм ұзартылатын жүзі, бұрандалы бекіткіші және металл бағыттағышы бар Matrix 78914 пышағы үй-жайларды жөндеу және әрлеу кезінде пайдаланылады, қоймада, кеңседе, былғары шеберханасында, сондай-ақ күнделікті өмірде пайдалы болады. Пышақ қағазды, картонды, линолеумды, былғарыны, тұсқағазды оңай кеседі. Қарқынды пайдалану үшін жарамды, себебі оның құрылымы металл бағыттаушы рельспен нығайтылған. Артықшылықтары Қалыңдығы 0,5 мм жоғары көміртекті болаттан жасалған 60 қалақ қаттылығы мен тозуға төзімділігін арттырды. Құрал жылжымалы жүзді белгіленген күйде мықтап ұстайтын бұрандалы құлыппен жабдықталған. Пышақтың жүзінде күңгірт сегменттерді алып тастауға мүмкіндік беретін ойықтар бар, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Бедерлі конструкциясы бар тұтқа жұмыс кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ете отырып, алақаннан сырғып кетпейді. Тозған жүзді ауыстыруға болады, яғни құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Пышақ пышақтың құйрығы арқылы қолмен ауыстырылады, оны орнату бірнеше секундты алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 100 мм |
| жүздің ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.128 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | пластик+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996021638 |
- Бағасы: 753 ₸

