
Пышақ, 18 мм, жылжымалы қалақ, металл бағыттаушы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78918 пышағы, ені 18 мм ұзартылатын жүзі және металл бағыттағышы бар, жұмсақ материалдарды кесу үшін қолданылады: картон, қағаз, пленка, тұсқағаз, линолеум, былғары. Пышақ қажетті ұзындыққа дейін созылады және бекітіледі, ал металл бағыттаушы оның қисаюына жол бермейді. Пышақ үйде қолдануға да, кәсіби жұмыстарға да жарамды. Артықшылықтары Тозуға төзімділік — қалыңдығы 0,4 мм пышақ 60 қатты болаттан жасалған, сондықтан ол кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Қайрауға кететін уақытты үнемдеу — пышақтың өткірлігін қалпына келтіру үшін түтіккен сегментті үзу керек. Қауіпсіздік — сегменттерді үзу үшін пластикалық төсеніш қолданылады, бұл жарақат алу қаупін болдырмайды. Жұмыс кезіндегі жайлылық — пластикалық гофрленген корпус қолыңыздан сырғып кетпейді. Төзімділік — пышақтың конструкциясы жүзді ауыстыру мүмкіндігін қарастырады. Пышақты жылдам ауыстыру — ауыстырылатын пышақ бірнеше секунд ішінде құйрық бөлігі арқылы қолмен орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 109 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996019277 |
- Бағасы: 281 ₸

