
Пышақ, 18 мм, Matrix сырғымалы жүзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 18 мм ұзартылатын жүзі бар Matrix 78929 пышағы қағазды, картонды, былғарыны және басқа қатты емес материалдарды кесуге мүмкіндік береді. Сырғымалы конструкцияның арқасында оны пайдалану ыңғайлы және қауіпсіз. Құрал әртүрлі салаларда қолданылады: құрылыста, кеңседе, тұрмыстық және жеке шеберханаларда. Артықшылықтары 60 болаттан жасалған пышақ жоғары беріктік пен қаттылыққа ие, сондықтан оның ресурсы жоғары. Соққыға төзімді және жеңіл ABS пластиктен жасалған корпус жүктемелерге төзімді және пышақтың ыңғайлы жұмыс істеуін және беріктігін қамтамасыз ету үшін қолыңызда сырғып кетпейді. Сегменттелген пышақ түтіккен ұшты тез үзуге және пышақтың кесу қабілетін қалпына келтіруге мүмкіндік береді. Пышақтың ашылатын құйрық бөлігі қажет болған жағдайда пышақты ауыстыруды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 109 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996019260 |
- Бағасы: 139 ₸

