
Пышақ, 19 мм, жылжымалы трапеция тәрізді жүзі, металл корпус, 8 қалақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қағазды, картонды, линолеумды және басқа материалдарды айтарлықтай күшпен кесу үшін қолданылады. Пышақты автоматты түрде бекіту және ауыстыру. Құрамында қосалқы пышақтарға арналған қыстырғыш бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Размеры | |
| Ұзындығы | 171 мм |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 60 мм |
| Пышақ материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген тұтқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Пышақтың пішіні | трапеция тәрізді |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996014456 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

