
Пышақ, 19 мм, жылжымалы трапеция тәрізді жүзі, металл корпус Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл корпустағы Matrix 78964 пышағы, тартылатын трапеция тәрізді жүзі бар, қағазды, картонды, былғарыны кесу үшін, сондай-ақ линолеумды немесе тұсқағазды кесу үшін қолданылады. Құрал бұл жұмысты ені 19 мм болат пышақтың арқасында сәтті орындайды. Кәсіби салада және тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — пышақ қалыңдығы 0,6 мм жоғары сапалы 60 болаттан жасалған. Пышақтың ұзақ қызмет ету мерзімі — пышақ екі ұшына бағытталған, тозған жағдайда оны екінші жағына бұру жеткілікті. Сенімділік — толығымен металдан жасалған корпус жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және зақымдануға төзімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.146 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 61 мм |
| Корпус материалы | Металл |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Пышақтың ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996009483 |
- Бағасы: 1 940 ₸

