
Пышақ, 19 мм, жылжымалы трапеция тәрізді қалақ, қалақтарға арналған бөлік, металл. матрица корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78967 пышағы тартылатын трапеция тәрізді жүзі және жүздерге арналған бөлімі бар, металл корпуста қағазды, картонды, былғарыны, линолеумды және тұсқағазды кеседі. Итарқа кескіш ретінде пайдалануға болады, ол үшін корпуста арнайы ойық қарастырылған. Ауыстырылатын жүзі, үйлесімді шығын материалдарының артикулы 793555. Металл корпус айтарлықтай күш-жігерге төтеп бере алады. Пышақ құрылыс және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Қалақ қалыңдығы 0,6 мм 60 болаттан жасалған, сондықтан ол берік және жұмыс ресурсы жоғары. Трапеция тәрізді пышақ екі жағынан үшкірленген, сондықтан ол кесу қабілетін оңай қалпына келтіреді — оны аудару жеткілікті. Корпуста шығын материалдарын сақтауға ыңғайлы пышақтарға арналған бөлік бар. Пышақ бүйірлік бедерлі кірістірулермен жабдықталған, соның арқасында құрал қолынан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 61 мм |
| жүздің ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.161 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Штрих-код | 4044996009490 |
- Бағасы: 2 110 ₸

