
Пышақ, 18 мм, екі жылжымалы қалақ және матрица файлы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі металл бағыттағыштары бар пластмасса корпуста автоматты түрде бекітілетін екі тартылатын қалақ (пышақ және ара) бар. Қағазды, картонды және басқа материалдарды күш қолдану арқылы кесуге, сондай-ақ шағын өлшемді ағаш бұйымдарын аралауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.149 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014449 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

