
Пышақ, 180 мм, еден жабындарына арналған, екі компонентті сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті сабы бар ұзындығы 180 мм Matrix 78989 пышағы жұмсақ еден жабындарын кесу үшін қолданылады. Ұзындығы 70 мм өткір жүзі линолеум, кілем және басқа материалдармен оңай жұмыс істейді. Пышақтың қисық пішіні бар — бұл қатты жерде кесу орын алса, жұмыс жиегінің зақымдалуын болдырмайды. Құрал әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Тот баспайтын болаттан жасалған пышақ коррозиядан қорықпайды және тозуға төзімді, бұл пышақтың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Тұтқадағы тесік құралды іліп қоюға мүмкіндік береді, сондықтан пышақты сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| жүздің ұзындығы | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Пышақ материалы | HCS |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Пышақтың пішіні | полотно |
| Штрих-код | 4044996073941 |
- Бағасы: 1 914 ₸

