
Пышақ, 25 мм, ұзартылатын қалақ, арматураланған металл бағыттаушы, матрицалық металл резеңкеленген тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78959 пышағы ені 25 мм ұзартылатын жүзі, күшейтілген металл бағыттағышы және металл резеңкеленген тұтқасы құрылыс жұмыстарында, сондай-ақ күнделікті өмірде қолданылады. Құрал қағазды, картонды, линолеумды, тұсқағазды және басқа материалдарды кесуге арналған. Тіпті айтарлықтай жүктеме кезінде де күшейтілген металл бағыттағыштың арқасында пышақ сынбайды. Тозған жүзді қолмен ауыстыру мүмкіндігі қарастырылған. Артықшылықтары Беріктігі жоғары 60 болаттан жасалған қалыңдығы 0,7 мм қалақ беріктігімен ерекшеленеді және кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Кенептің өткірлігін қалпына келтіру үшін түтіккен сегментті үзу жеткілікті, сондықтан ол ұзақ уақытқа созылады. Пышақ жүзді жұмыс күйінде мықтап ұстайтын бұрандалы құлыппен жабдықталған. Гофрленген беті бар екі бөліктен тұратын тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 125 мм |
| жүздің ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.237 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996021645 |
- Бағасы: 2 201 ₸

