
Пышақ, 45 мм, айналмалы қалақ ролик, Спарта тапанша түріндегі пластикалық тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пистолет үлгісіндегі пластмасса тұтқасы бар Спарта 789905 пышағы диаметрі 45 мм айналмалы қалақ-шығыршықпен жабдықталған, соның арқасында картонды, линолеумды, қалың маталарды, былғарыны және басқа материалдарды оңай кесуге болады. Бұл құрылыс алаңында әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар қолөнер шеберлеріне де пайдалы болады. Артықшылықтары 60 болаттан жасалған пышақ беріктігі мен қаттылығымен ерекшеленеді, бұл оның беріктігінің кілті болып табылады. Пистолет түріндегі пластмасса сабы ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдың шаршауын азайтады. Ұзындығы 165 мм және салмағы 109 г пышақ сөмкеге оңай сыйып кетеді, сондықтан тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.109 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 45 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | шеңбер |
| Пышақтың ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996073972 |
- Бағасы: 1 338 ₸

