
Пышақ, 9 мм, жылжымалы қалақ, металл бағыттаушы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78909 пышағы, ені 9 мм ұзартылатын жүзі және металл бағыттағышы бар, кәсіби және тұрмыстық мақсатта пайдалануға жарамды. Оның көмегімен картонды, қағазды, таспаны, былғарыны немесе тұсқағазды кесуге болады. Құрал ұзақ уақыт қызмет етеді, өйткені металл бағыттаушы оның беріктігін арттырады. Артықшылықтары Тозуға төзімділік — пышақ қалыңдығы 0,4 мм жоғары көміртекті 60 болаттан жасалған. Механикалық әсерлерге төзімділік — жеңіл корпус соққыға төзімді ABS-пластиктен жасалған. Жоғары жұмыс ресурсы — сегменттік тор қайрауды қажет етпейді, ал оның өткірлігін қалпына келтіру үшін доғал сегментті үзу жеткілікті. Қауіпсіздік — сегменттерді үзу үшін ойығы бар алмалы-салмалы пластик қаптама қолданылады, сондықтан жарақат алу қаупі жоққа шығарылады. Ауыстырылатын пышақ — қажет болса, пышақтың корпусына жаңа жүзді орнатуға болады. Жылдам ауыстыру — пышақты орнату қолмен орындалады және бірнеше секундты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 85 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996021652 |
- Бағасы: 189 ₸

