
Пышақ, 9 мм, Matrix сырғымалы жүзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 9 мм ұзартылатын жүзі бар Matrix 78911 пышағы картонды, тұсқағазды, таспаны, қағазды және көп жұмысты қажет етпейтін басқа материалдарды кесуге қабілетті. Ол жөндеу кезінде, қаптамаларды ашу кезінде пайдалы болады, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін пайдалы болады. Ұзартылатын пышақтың арқасында материалдың қалыңдығына байланысты кесу бөлігінің оңтайлы ұзындығын орнатуға болады. Артықшылықтары Қалыңдығы 0,4 мм қалақ 60 жоғары көміртекті болаттан жасалған, сондықтан оның тозуға төзімділігі артады. Кенептегі ойықтар оның кесу қабілетін тез қалпына келтіруге мүмкіндік береді, тек күңгірт сегментті үзу керек. Сегменттерді үзуге арналған пластикалық артқы жағы бар, бұл жарақат алу мүмкіндігін болдырмайды. Корпус жеңіл, бірақ берік ABS-пластиктен сынбайды, ал бедерлі бетінің арқасында алақаннан сырғып кетпейді. Тозған жүзді жаңа жүзді құйрық бөлігі арқылы қолмен орнату арқылы оңай ауыстыруға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.014 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 85 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996009421 |
- Бағасы: 106 ₸

