
Пышақ, 18 мм, жылжымалы қалақ, металл бағыттауыш Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 18 мм ұзартылатын жүзі және металл бағыттағышы бар Спарта 78973 пышағы ұсақ жөндеу және монтаждау жұмыстарына, сондай-ақ қолөнер бұйымдары мен тұрмыстық қажеттіліктерге арналған. Ол қағаз немесе картон сияқты жұқа материалдарды кеседі. Пышақты қайраудың қажеті жоқ. Артықшылықтары Пышақ қатты және берік 60 болаттан жасалған, кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Металл бағыттаушы корпусты қорғайды және тығыз материалдармен жұмыс істеу үшін жүзді мықтап бекітеді. Сегменттеу пышақты бірнеше рет қолдануға болады — оны жаңарту үшін бір бөлікті үзу жеткілікті. Пышақтың құйрық бөлігі пышақты жылдам ауыстыру үшін оңай ашылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 109 мм |
| жүздің ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996074009 |
- Бағасы: 241 ₸

