
Пышақ, 18 мм, Спарта сырғымалы жүзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 18 мм ұзартылатын жүзі бар Спарта 78974 пышағы жұқа материалдарды: қағазды, картонды, тұсқағазды кесуге ыңғайлы. Пышақтың жылжымалы конструкциясы жүздің ұзындығын басқаруға және оны арнайы жүгірткі арқылы жылдам сырғытуға мүмкіндік беру арқылы жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады. Артықшылықтары Қалақ берік 60 болаттан жасалған, кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Сегменттелген жүзді жиегі күңгірттенген кезде үзіп тастауға болады және пышақты одан әрі пайдалануға болады. Қажет болса, пышақтың құйрығы арқылы жүзді оңай өзгертуге болады. Пышақтың корпусы пластиктен жасалған және салмағы небәрі 32 г, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 109 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996074016 |
- Бағасы: 109 ₸

