
Шағын жөндеу-монтаждау пышағы, үш компонентті тұтқа, автоматты лақтыру, жүзді қайтару, 100 мм, 2 қосалқы қалақ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қағазды, тұсқағазды, картонды, линолеумды, былғарыны кесу үшін ұзындығы 100 мм, үш бөліктен тұратын тұтқасы бар, автоматты түрде лақтырылатын және пышақты қайтаратын, 2 қосалқы жүзі бар Gross MINI 78873 жөндеу және орнату пышағы қолданылады. Қалыңдығы 0,6 мм және ені 9 мм жоғары сапалы жапондық СК-2 болаттан жасалған берік трапеция тәрізді жүзі сынбайды және ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді. Пышақ кәсіби қолдану үшін ұсынылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Триггер механизмі — пышақ триггерді бір рет басу арқылы жұмыс күйіне келтіріледі. Артқа түймесі — жұмыстың соңында кенеп корпусқа бір қозғалыспен оралады. Трапеция тәрізді пышақ — екі жағынан кесу жиегі бар, олардың біреуі тозған кезде пышақты аудару жеткілікті. Пышақтарды сақтауға арналған бөлік — ауыстырылатын жүздер жоғалмайды. жиынтықта 2 ауыстырылатын қалақ — шығын материалдарын жинақтаудың қажеті жоқ. Пышақты ауыстыру түймесі — түтіккен пышақ бір рет басу арқылы жойылады. Үш компонентті тұтқа — құрал жүктемелерге төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 27 мм |
| жүздің ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.097 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+резеңке+пластик |
| Пышақ материалы | SK2 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Штрих-код | 4044996074061 |
- Бағасы: 4 549 ₸

