
"Silver Teflon" аспаз пышақтарының жиынтығы, тефл. пішім, 200 мм, 160 мм, 80 мм, 3 дана Matrix Kitchen
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиынтыққа үлкен, сирлоин және шағын аспаз пышақтары кіреді. Барлық пышақтарда жақсартылған тефлон жабыны бар. Үлкен және кіші аспаз пышақтары сонымен қатар пышақтың ұзындығы бойынша технологиялық саңылаулармен жабдықталған, бұл кесуді айтарлықтай жеңілдетеді, оның тиімділігін арттырады және өнімдердің жабысуын болдырмайды. Эргономикалық екі компонентті сырғуға қарсы саусақ қорғағышы бар тұтқа ыңғайлы ұстауды, демек, ыңғайлы және қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Күміс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Кенепті жабу | тефлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996070193 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

