
"Балық" пикникіне арналған пышақ, Matrix Kitchen қаптамасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қаптағы Matrix KITCHEN "Рыбка" 79109 пикникке арналған пышақ — табиғатта демалуға арналған таптырмайтын құрал. Бұл азық-түлік пакеттерін ашуға, көкөністерді, етті немесе балықты кесуге көмектеседі. Саңырауқұлақтарды жинау кезінде пайдалы болады. Тасымалдау және сақтау кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін пышаққа мықтап бекітілетін пластик қаптамамен бірге жеткізіледі. Артықшылықтары Болат жүзі өткір қайралған, сондықтан пышақ өз функцияларын оңай орындай алады. Кенептің материалы тот баспайтын болаттан жасалған, яғни құрал коррозиядан қорықпайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Тұтқасы мен корпусы пышақты зақымданудан сенімді қорғайтын соққыға төзімді пластиктен жасалған. Ұзындығы 170 мм пышақтың салмағы небәрі 63 г, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 262 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.063 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 168 мм |
| Жүздің ұзындығы | 80 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073224 |
- Бағасы: 1 477 ₸

