
Пикникке арналған пышақ, жиналмалы Matrix Kitchen
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix KITCHEN 79110 жиналмалы пикник пышағы туристік сапарларда және ашық ауада демалу кезінде қолданылады. Өткір қайралған пышақ тағамды немесе отқа арналған ұсақ бұтақтарды кесуге, қаптамаларды ашуға, саңырауқұлақтарды кесуге оңай төтеп бере алады. Жиналмалы механизмнің арқасында пышақ тұтқаның ішіне тартылады, бұл пышақты тасымалдау кезінде пайдаланушының жарақат алу қаупін болдырмайды. Артықшылықтары Тот баспайтын болаттан жасалған пышақ коррозияға ұшырамайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін арттырады. Сенімді бекіткіш пышақты өздігінен бүктеу немесе ашу мүмкіндігін болдырмай, пышақты жұмыс істеп тұрған және жұмыс істемейтін күйде мықтап ұстайды. Соққыға төзімді пластиктен жасалған тұтқа зақымдануға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 217 мм |
| Жүздің ұзындығы | 96 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073248 |
- Бағасы: 1 575 ₸

