
"Шортан" асүйлік пышағы, 200 мм, әмбебап, Matrix Kitchen жаймасының жүзін арнайы қайрау
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix KITCHEN әмбебап асүй пышағы "Шортан" 79118 ұзындығы 200 мм, жүзі арнайы қайралған, мұздатылған немесе сүйектері көп тағамдарды, соның ішінде тағамдарды кесу үшін қолданылады. Жұмсақ жемістерді немесе нандарды ақырын кесуге арналған ең қолайлы құрал — пышақтың ішінде қыртыстарды немесе қабықтарды мұқият кесуге мүмкіндік беретін ойықтар бар. Артықшылықтары Төзімділік — тұтқа соққыға төзімді пластиктен, ал тор хирургиялық тот баспайтын болаттан жасалған, оның беріктігі мен коррозияға төзімділігі сипатталады. Жоғары сапалы кесу — пышақтың жүзі лазерлік қайраудан өтті. Жұмыс кезінде жайлылық пен қауіпсіздік — саусақтарды сенімді қорғау үшін тұтқада протектор қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 365 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 333 мм |
| Жүздің ұзындығы | 200 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Кенепті жабу | тефлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073385 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

