
"Эстет" ас үй пышағы, 140 мм, Matrix Kitchen жаймасының жүзін арнайы қайрау
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix KITCHEN "Эстет" ас үй пышағы, 140 мм, жүзі арнайы қайраудан өткен, ірімшікті, шұжықты, етті, құс етін немесе балықты, сондай-ақ жемістерді, көкөністерді және басқа да өнімдерді мұқият кесуге мүмкіндік береді. Пышақты лазермен қайрау оңай және жылдам кесуді қамтамасыз етеді, бұл жұқа, біркелкі тілімдерді алуға мүмкіндік береді. Құрал әрбір асүйде баға жетпес көмекші болады. Артықшылықтары Пышақ тот баспайтын болаттан жасалған, бұл пышақтың беріктігі мен беріктігін анықтайды. Технологиялық саңылаулар кенептің бүкіл ұзындығы бойында орналасқан, сондықтан өнімдер пышаққа жабыспайды — бұл әсіресе ірімшікті кесу кезінде дұрыс. Тұтқасы соққыға төзімді пластиктен жасалған, бұл пышақтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Саусақтарға арналған қорғаныш құлақшасының және тұтқаның эргономикалық пішінінің арқасында пышақпен жұмыс істеу қауіпсіз және шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жүздің ұзындығы | 140 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Кенепті жабу | тефлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073408 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

