
Асүйлік пышақ, 155 мм, сирлоин Matrix Kitchen
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 155 мм кенептен жасалған Matrix Kitchen 79119 ас үйге арналған филе пышағы балық немесе ет филесін сүйектер мен теріден бөліп, жұқа тілімдерге кесуге арналған. Тар және икемді жүзі пышақты осы міндеттерді шешу үшін оңтайлы құралға айналдырады. Артықшылықтары Тот баспайтын болаттан жасалған пышақ жоғары беріктікке және коррозияға төзімділікке ие, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Пышақ лазермен қайралған, сондықтан ол жұқа және сапалы кесуді қамтамасыз етеді. Эргономикалық пластиктен жасалған тұтқа алақанға ыңғайлы орналасады, ал арнайы протектор саусақтардың кесу жиегіне сырғып кетуіне жол бермейді. Өндіруші бәсекелестердің ұқсас үлгілерімен салыстырғанда пышақ ең өткір деп мәлімдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Түрі | Филе пышағы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Жүздің ұзындығы | 155 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Кенепті жабу | тефлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073422 |
- Бағасы: 1 455 ₸

