
Аспаз пышағы "MagIC KNIFE" large, 200 мм, Matrix Kitchen матасының тефлон жабыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм кенеп және тефлон жабыны бар Matrix KITCHEN "MAGIC KNIFE" large 79113 аспаз пышағы әрбір асүйде таптырмас құрал болып табылады. Оның көмегімен кез келген дерлік тапсырманы орындауға болады — етті немесе балықты турап, турап, көкөністерді турап, шөптерді турап. Кенепке тефлон жабыны жағылған, 10 технологиялық тесік бар. Сондықтан тағамның кесілген бөліктері пышаққа жабыспайды, бұл тағамды тез және ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кенеп тот баспайтын болаттан жасалғандықтан коррозияға ұшырамайды. Тұтқадағы төменгі тіректің арқасында саусақтар пышаққа сырғып кетпейді. Пышақпен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені сабы эргономикалық пішінге ие, ал оның жоғарғы бөлігінде бас бармаққа арналған платформа қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Түрі | Аспаз пышағы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 365 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 335 мм |
| Жүздің ұзындығы | 200 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Кенепті жабу | тефлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073453 |
- Бағасы: 2 663 ₸

