
Аспаз пышағы "MagIC KNIFE" medium, 180 мм, Matrix Kitchen матасының тефлон жабыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм кенеп және тефлон жабыны бар Matrix KITCHEN "MAGIC KNIFE" medium 79114 аспаз пышағы әрбір асүйде таптырмас құрал болып табылады. Оның көмегімен кез келген дерлік тапсырманы орындауға болады — етті немесе балықты турап, турап, көкөністерді турап, шөптерді турап. Кенепке тефлон жабыны жағылған, 8 технологиялық тесік бар. Сондықтан тағамның кесілген бөліктері пышаққа жабыспайды, бұл тағамды тез және ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кенеп тот баспайтын болаттан жасалғандықтан коррозияға ұшырамайды. Тұтқадағы төменгі тіректің арқасында саусақтар пышаққа сырғып кетпейді. Пышақпен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені сабы эргономикалық пішінге ие, ал оның жоғарғы бөлігінде бас бармаққа арналған платформа қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Түрі | Аспаз пышағы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.181 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 302 мм |
| Жүздің ұзындығы | 180 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Кенепті жабу | тефлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073477 |
- Бағасы: 3 805 ₸

