
Аспаз пышағы "Silver Teflon" fillet, 160 мм, тефлон жабындысы, екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix KITCHEN аспаз пышағы "Silver Teflon" fillet 79144, 160 мм, тефлон жабыны бар және екі компонентті тұтқасы бар, балық немесе ет филесін кесу үшін қолданылады. Беріктігі жоғары және тозуға төзімді күмістен жасалған тефлон жабыны үйкелістің минималды коэффициентімен сипатталады, бұл бұйым бөліктерінің кенепке жабысып қалуын болдырмайды. Пышақ әр ас үйде ыңғайлы болады. Артықшылықтары Хирургиялық тот баспайтын болаттан жасалған пышақ жоғары жұмыс ресурсына ие. Эргономикалық тұтқаның сырғуға қарсы жабыны бар жасайды тағамды кесу процесін жеңілдетеді. Қорғаныс протекторы саусақтардың пышаққа сырғып кетуіне жол бермейді, жұмыс кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Түрі | Аспаз пышағы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.137 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Жүздің ұзындығы | 160 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Кенепті жабу | тефлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073507 |
- Бағасы: 2 630 ₸

