
Аспаз пышағы "Silver Teflon" medium, 120 мм, тефлон жабындысы, екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix KITCHEN аспаз пышағы "Silver Teflon" medium 79145, 120 мм, тефлон жабыны бар және екі компонентті тұтқасы бар өнімдердің барлық түрлерін — ірімшік, шұжық, ветчина және басқа да жеңіл тағамдарды, сондай-ақ ет, құс етін, балықты, көкөністерді, жемістер мен шөптерді кесуге арналған. . Кенепте технологиялық саңылаулар бар, соның арқасында өнімдер пышаққа жабыспайды. Пышақ әр ас үйде ыңғайлы болады. Артықшылықтары Хирургиялық тот баспайтын болаттан жасалған пышақ жоғары жұмыс ресурсына ие. Беріктігі жоғары және тозуға төзімді күмістен жасалған тефлон жабыны үйкелістің минималды коэффициентімен сипатталады, бұл бұйым бөліктерінің кенепке жабысып қалуын болдырмайды. Эргономикалық тұтқаның сырғуға қарсы жабыны бар жасайды тағамды кесу процесін жеңілдетеді. Қорғаныс протекторы саусақтардың пышаққа сырғып кетуіне жол бермейді, жұмыс кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Түрі | Аспаз пышағы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.102 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 207 мм |
| Жүздің ұзындығы | 120 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Кенепті жабу | тефлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073521 |
- Бағасы: 2 231 ₸

