
Аспаз пышағы "Silver Teflon" small, 80 мм, тефлон жабындысы, екі компонентті сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix KITCHEN "Silver Teflon" small 79146, 80 мм аспаз пышағы, тефлон жабыны бар және екі компонентті тұтқасы бар, өнімдердің барлық түрлерін — ірімшік, шұжық, ветчина және басқа да жеңіл тағамдарды, сондай-ақ ет, құс етін, балықты, көкөністерді, жемістер мен шөптерді кесуге арналған. . Кенепте технологиялық саңылаулар бар, соның арқасында өнімдер пышаққа жабыспайды. Пышақ әр ас үйде ыңғайлы болады. Артықшылықтары Хирургиялық тот баспайтын болаттан жасалған пышақ жоғары жұмыс ресурсына ие. Беріктігі жоғары және тозуға төзімді күмістен жасалған тефлон жабыны үйкелістің минималды коэффициентімен сипатталады, бұл бұйым бөліктерінің кенепке жабысып қалуын болдырмайды. Эргономикалық тұтқаның сырғуға қарсы жабыны бар жасайды тағамды кесу процесін жеңілдетеді. Қорғаныс протекторы саусақтардың пышаққа сырғып кетуіне жол бермейді, жұмыс кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Түрі | Аспаз пышағы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.НА22.Д00179 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.НА22.Д00179.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 190 мм |
| Жүздің ұзындығы | 80 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Кенепті жабу | тефлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073538 |
- Бағасы: 1 988 ₸

