
Балықшының пышағы "FILLET KNIFE" small, 150 мм, екі компонентті тұтқа, Matrix Kitchen пластик қабықтары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балық пен еттің жон етін кесуге ыңғайлы жіңішке иілгіш жүзі бар бел пышағы. Тот баспайтын болаттан жасалған қалақ фрезерленген және қайралған. Эргономикалық екі бөліктен тұратын сырғанауға қарсы саусақ қорғағыш тұтқасы қауіпсіз және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жүздің өлшемі | |
| жүздің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.07.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.SA03.A19101 |
| _сертификат_сертификаттау органы | АНО "Национальный центр стандартизации и сертификации гражданского и служебного оружия" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/Т56/РОСС TW.SA03.А19101.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.202 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996073590 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

