
Балықшының пышағы "FISHERMANS DREAM" large, 150 мм, екі компонентті сабы, Matrix Kitchen пластикалық қынасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Белдік белдікке арналған қысқышы бар пластик қаптамадағы кемпингтік пышақ. Негізінен аңшыларға, балықшыларға және т.б. арналған Пышақ жүзі хирургиялық болаттан жасалған, 146 мм, фрезерленген және қайралған. Пышақтың үстіңгі жиегінде аралау құрылғысы бар. Эргономикалық екі бөліктен тұратын сырғанауға қарсы саусақ қорғағыш тұтқасы қауіпсіз және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді. Мерзімсіз кепілдік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жүздің өлшемі | |
| жүздің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.07.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС TW.SA03.A19100 |
| _сертификат_сертификаттау органы | АНО "Национальный центр стандартизации и сертификации гражданского и служебного оружия" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/Т56/РОСС TW.SA03.А19100.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.215 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Жайма материалы | болат 420J2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996073613 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

