
Құстарды кесуге арналған қайшы, 235 мм матрицалық ас үй
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 235 мм Matrix KITCHEN 79139 қайшы құстарды кесу үшін қолданылады. Тісті ойығы бар жұмыс жиектері етті кесуді жеңілдетеді. Қайшы ас үйде тамақ дайындауды жеңілдетеді және ашық ауада демалу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Қайшы тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қайтарылатын серіппе пайдаланушының күш-жігерін үнемдейді және жұмыс уақытын қысқартады. Эргономикалық пластикалық тұтқалар сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және құралмен жұмыс істегенде жайлылықты арттырады. Пышақтар сақтау немесе тасымалдау кезінде олардың кездейсоқ ашылуына жол бермеу үшін құлыппен жұмыс істемейтін күйде бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС КН.НА22.Д00014 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС КН.НА22.Д00014.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 235 мм |
| Пышақ материалы | Болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | прямые |
| Штрих-код | 4044996074214 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

