
Тұрмыстық қайшылар, 200 мм, көп функциялы Matrix Kitchen
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм Matrix KITCHEN 79136 көп функциялы тұрмыстық қайшылар көптеген тұрмыстық мәселелерді шешуге қабілетті. Ас үйде, қолөнермен айналысу немесе ұсақ жөндеу кезінде пайдалы болады. Олар қағазды, картонды және матаны кесіп қана қоймайды, сонымен қатар құс етін немесе балықты кесіп, бұрағыш қызметін атқарады. Қисық пішін құралды пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған, бұл олардың беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Тісті ойықтардың көмегімен бұралмалы қақпақтары бар бөтелкелерді ашуға болады. Корпустағы арнайы ойық қайшыны тәж тығындарын ашатын құрал ретінде пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.149 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Пышақ материалы | Болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | прямые |
| Штрих-код | 4044996074634 |
- Бағасы: 1 498 ₸

