
Шаруашылық қайшылар, 280 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 280 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар Matrix 79134 тұрмыстық қайшы қағазды, картонды, маталарды және басқа материалдарды кесу үшін қолданылады. Тұтқалар қисық, бұл, мысалы, тұсқағазды кесу кезінде ұзын бойлық кесулерді жасауды жеңілдетеді. Құрал тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған, бұл құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Пышақтар өткір қайралған, сондықтан қайшылар өз міндеттерін оңай орындай алады. Эргономикалық екі компонентті тұтқаларды қолмен ұстауға ыңғайлы, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Пышақ материалы | Болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | прямые |
| Штрих-код | 4044996074672 |
- Бағасы: 1 384 ₸

